Електронна книга скарг України

lorem

Прокурори на Закарпатті грубо спілкуються із громадянами

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка із Закарпаття, яка не втримала сліз після того, як їй нахамив представник закону.  Ось її скарга: “Прокурор Воловецької прокуратури в Закарпатті...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка із Закарпаття, яка не втримала сліз після того, як їй нахамив представник закону. 

Ось її скарга:

“Прокурор Воловецької прокуратури в Закарпатті переходить всі межі. Сьогодні при зустрічі біля суду, запитала прокурора Попика В., чи довго ще триватиме судова тяганина стосовно мого чоловіка? Звернулася до нього на “Ви” , у відповідь почула хамство, крики і звертався він до мене на ти, і це все на вулиці при свідках.

Я вважаю, що такі не повинні бути ті, які мають працювати для людей. Я була настільки ображена вислухавши хамство і образи в свою сторону, що аж сльози потекли. Ось такі прокурори в Закарпатті на Воловеччині.”

Контакт для журналістів: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК