fbpx
list-napisaty-tv-internet-komputer

“Проклинаю день, коли мала справу з Md-fashion”. Знайдені ще одні аферисти в інтернеті

Нагадаємо, наш сайт укладав чорний список інтернет-магазинів

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Наталія, яка скаржиться на те, що її ошукали в інтернет-магазині бо не повертають її гроші. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“ЛЮДИ ДОБРІ, ніяким чином не зв`язуйтеся з цією ШАРАШКІНОЮ КАНТОРОЮ md-fashion.com.ua/store/sale

Вони ШАХРАЇ!!!

Мене ошукали на 6510 грн!!!

Я зробила повернення товару на суму 6510грн.

30 червня відправила посилку, а 1 липня її отримали (59000347308384 накладна нової пошти для підтвердження). Коли минуло 14 днів (на сайті чорним по білому пише, що протягом 14 днів кошти повинні бути на рахунку), я звернулася до них. Тривалий час мені писали, що все у порядку черги і 14 днів до уваги не брати!

«Всі повернення грошових коштів – відбувається в порядку черги. Ще раз приносимо свої вибечення».

Але це БРЕХНЯ, тому що моя знайома отримала кошти на 8 день, пісня отримання ними посилки, а її посилку забрали 10 липня і сума у неї була значно більша, тобто черги ніякої не існує, це просто культурна відмазка!

Подзвонила я до них і повідомила про це, то у вівторок 24 липня до мене сам подзвонив їхній працівник і сказав, що гроші мені перевели і шоб я перевірила рахунок.

Я перевірила, а грошей не було, тоді він сказав, що подзвонить у середу, щоб уточнити. У середу до мене ніхто так і не подзвонив! У четвер 26 липня, я пішла у банк, щоб перевірити карту, може з рахунком якісь неполадки. Але працівник банку запевнив, що з картою моєю все в порядку і що ніякі гроші на мій рахунок не поступали, і що мене просто розвели і тепер цього дуже багато! Сьогодні дзвоню до них, у відповідь лише вибачення, а роботи ніякої. На самому сайті відзиви залишити неможливо, і до начальства доступу теж немає, а вже серпень на носі!

Проклинаю той день, коли зробила заказ на @md.fasion.ukraine ! На мене вода гроші не несе, я теж заробляю потом і кров`ю!

НЕ замовляйте тут нічого! Бо будете нагло ошуканими!
Всі підтверджуючі документи всім бажаючим можу індивідуально вислати!”, – написала вона.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК