Продавці в Інтернеті не надіслали оплачений товар

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, жінка переконує, що її обдурили на одному з сайтів безкоштовних оголошень. Жінка впевнена, що вона не єдина, кого аферисти змусили оплаити...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, жінка переконує, що її обдурили на одному з сайтів безкоштовних оголошень. Жінка впевнена, що вона не єдина, кого аферисти змусили оплаити товар, так його і не надіславши.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Хотіла купити нові чобітки…знайшла в інтернеті, мені сподобались, замовила. Продавець попросила оплатити на номер мобільного телефону, ось номер 380970418653, ім’я Варона Марта, хоча сумніваюсь уже, що воно справжнє. Пробувала провесли оплату через ПриватБанк, неодноразово телефонувала, подавала заявку, але гроші чомусь не перераховувались, пробувала також через приват24, не вийшло.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Страхова компанія не повертає гроші після розірвання контракту

Тоді продавець сказала оплатити через термінал,я оплатила 1 грудня 2015 року о 7:55 ранку в терміналі ПриватБанку що в м.Тернопіль, вул.М.Кривоноса,2. На залишок поповнила свій мобільний, на жаль чеку не маю, оскільки термінал навіть не запропонував. Продавець пообіцяла надіслати замовлення і написати декларацію, а ще сказала, що дала мені не той номер телефону, про це можна пересвідчитись в скрінах діалогу, які я маю. Замовлення вона не відправила, телефон недоступний, інших даних нема, тільки посилання на сторінку в соцмережі і номер телефону.

Є інформація, що обдурила вона не тільки мене. Мою сторінку заблокувала, на повідомлення не відповідає. Сьогодні написала, що я їй не оплатила замовлення.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!