fbpx

Проблеми сімейного гуртожитку у Києві

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Світлана, котра скаржиться на умови життя в одному з київських гуртожитків та обіцяні перевірки, котрі ніхто так і не проводив. Ось її...
Фото: m.day.kiev.ua

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Світлана, котра скаржиться на умови життя в одному з київських гуртожитків та обіцяні перевірки, котрі ніхто так і не проводив.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“До 2015 року гуртожиток по вул.Берковецька 6, у м. Киів  був на балансі Киівзеленбуд. На даний час на балансі Святошинськоіі адміністраціі.  Проблема наша в тому, що у кімнатах проживаемо по дві різні родини в декого є маленькі дітки. Добиваючись розселення отримували неоднократні відповіді “чекайте”, але нашим питанням ніхто не займається, в гуртожитку є кімнати, які вважаються самозайманими, а також такі, які здаються в оренду. Нам обіцяють перевірки, які не проводять.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Держава платить за лікування здорових дітей

Наші звернення були неоднократні в Киівзеленбуд. Потім у 2015 році СДА прийняла гуртожиток нам обіцяли перевірки але кожного разу лише обіцянки і чекайте. На даний час у гуртожитку іде приватизація і переприписка і ми, три кімнати, залишилися жити по дві різні родини на ліжко місцях і не маємо права навіть перепрописатись. Просимо Вашоі допомоги.”

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК