Проблеми із фінансуванням навчальних закладів у Харківській області

До “Електронної книги скарг України” написав читач Олександр, котрий скаржиться на відсутність фінансування у ліцеї, в якому чоловік працює. За словами чоловіка, ця проблема стосується багатьох навчальних закладів. Ось...
Фото: vesti.dp.ua

До “Електронної книги скарг України” написав читач Олександр, котрий скаржиться на відсутність фінансування у ліцеї, в якому чоловік працює. За словами чоловіка, ця проблема стосується багатьох навчальних закладів.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Пишет вам преподаватель Лозовского проф.лицея Харьковской области. Помогите, пожалуйста, решить проблему финансирования нашего учебного заведения!!! Уже два месяца не получаем заработную плату, а вопрос все не решается!!! Это проблема 9 таких лицеев в нашей области и еще более 50 по всей Украине! Это проблема исчезновения профтехобразования!!!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Припинення фінансування ліцею у Панютиному

Стучались и стучимся во все инстанции: мэр, департамент, губернатор, Верховна Рада и т.д.!!! Я понимаю, что это не в вашей компетенции, но может хоть дадите какой-то толчок, сдвиг в решении данной ситуации.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!