fbpx

Приватний ЖЕК – панацея для старих ЖЕКів? Неправда. В столиці жителі нового ЖК іншої думки

Так весна ж на дворі...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Леся, яка скаржиться на комунальників, як це не дивно, навіть приватних. Ті беруть приклад із державних і не прибирають прибудинкову територію.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Хочу поскаржитись на бездіяльність ТОВ “Форвард Київ сервіс-04” у ЖК “Герцен парк”: прибирання прибудинкової території здійснюється дуже погано, сніг у дворі починають розчищати після скарг мешканців!

Наразі, весь сніг лежить горами у дворі, за всю зиму ні разу не вивозився! Це ускладнює і проїзд машиною по території ЖК і прохід пішки.

Дожилися до того, що управляюча компанія закликає мешканців їй допомагати з прибиранням снігу! В будинках не здійсюється прибирання (фото графіку без жодної відмітки про прибирання додаю). Також мною, 19.01.2018 року було особисто вручено ТОВ ”Форвард Київ сервіс-04” листа з проханням звернутись до управління праці соціального захисту населення Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації та надати документи для подальшої реєстрації та компенсації вартості наданих мені послуг (субсидії).

Наразі доля цього листа невідома, ТОВ ”Форвард Київ сервіс-04” їгнорує усі прохання мешканців, а вони кожного місяця втрачають через це кошти! Буду вдячна за зворотній зв’язок, мешканці нашого ЖК підтвердять мої слова та добавлять багато від себе!”, – написала вона.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК