fbpx

ПриватБанк заблокував картку клієнтки

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Лариса. Жінка переконує, що банк заблокував її карту та відмовляє у відновленні. Перевіряючи рахунок, вона помітила нестачу коштів, тож не знає до...
plastick card-visa-maestro-money-dengi-karta-bank-kreditka-groshi

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Лариса. Жінка переконує, що банк заблокував її карту та відмовляє у відновленні. Перевіряючи рахунок, вона помітила нестачу коштів, тож не знає до кого звертатись по допомогу.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Мене звати Лариса. Прошу вашої допомоги. Мені заблокували мою картку з власними коштами і я не можу зняти їх з рахунку у ПриватБанк. Куди я тільки не зверталася, ніхто не може допомогти. Я важко працювала, клала кошти на рахунок. В мене на вихованні 3 дітей, один з яких інвалід дитинства, але хтось інший знимає мої кошти. На рахунку було 14 465 грн, стало 14 375 грн. Це все вже триває три місяці, ніхто не допомагає, до міліції зверталася, там посміялися. Ще зверталась до журналістки з Чернівців, потім зв’язок з нею пропав, куди мені йти, що робити, я вже не знаю, прошу вашої допомоги.”

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК