Електронна книга скарг України

lorem

Приватбанк списав кошти без відома власників

І де тримати гроші? Під подушкою?
Фото: dniprograd.org

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Наталія, яка переконує, що Приватбанку більше гроші не довірить. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“В червні 2015 року з розрахункового рахунку, відкритого у відділенні Приватбанку, списані кошти без нашого відома. Служба безпеки банку надала відповідь, що було під’єднано фішен-вірус. До відділу поліції надано заяву згідно якої зареєстроване провадження № 12015060090000757.

На даний час немає жодних результатів і дій. Все відтягується, заминається. Чути лише відповідь тут все дивно. Неодноразово зверталися до Генеральної прокуратури, але відповідь перекладається на обласний рівень.

Жодного разу слідчі не визивали на допит. Слідчий помінявся вже втретє! Місцева служба безпеки банку навіть не розмовляла з нами взагалі. Вже втрачено всі надії повернути кошти. Якщо можете допомогти будь ласка зверніть увагу на нашу проблему. Наперед вдячні!”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!