Припинення фінансування ліцею у Панютиному

До “Електронної книги скарг України” написали працівники ліцею, яким уже кілька місяців не виплачують заробітну плату. Ось їх лист: Контакти для журналістів: “Ми, працівники Панютинського професійного аграрного ліцею, який...
Фото: zn.ua

До “Електронної книги скарг України” написали працівники ліцею, яким уже кілька місяців не виплачують заробітну плату.

Ось їх лист:

Контакти для журналістів:

“Ми, працівники Панютинського професійного аграрного ліцею, який розташований за адресою: вул. Комінтерну ,42, смт. Панютине, м. Лозова Харківської області, звертаємося до Вас із скаргою про невиплату заробітної плати, стипендії учням за січень, лютий 2016 року. На сьогоднішній день заклад не має розпорядника бюджетних коштів. Обласний бюджет припинив фінансування, місцевий відмовився фінансувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Працівника хочуть звільнити за два місяці до пенсії

Чисельні звернення до: Президента України Порошенко П.О., Міністра освіти і науки України Квіта С.М., начальника Департаменту освіти і науки Харківської облдержадміністрації Бабічева , голови Харківської облдержадміністрації Райна І.Л., Лозівського міського голови Зеленського С.В. – не дали позитивного результату.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!