Преса незаконно опублікувала персональні дані

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Вероніка, вона переконує, що «Таврійські вісті» опублікували персональну інформацію, права на яку не мають. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти для журналістів:  “Великолепетиською районною газетою «Таврійські...
Фото: www.zn.ua

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Вероніка, вона переконує, що «Таврійські вісті» опублікували персональну інформацію, права на яку не мають.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Великолепетиською районною газетою «Таврійські вісті», Херсонської області №35 від 28 серпня 2015 року було надруковано матеріали ТВО військового комісару Фріз Ю. Л. У матеріалі йдеться про військовозабов’язаних, які начебто відмовляються від виконання військових обов’язків, та було надруковано їхні прізвища.

Скарга полягає в тому, що редакція не мала права друкувати офіційну інформацію, що містить неперевірені факти, інформацію, що містить особисті дані людини і стосується честі й гідності людини або ставить під сумнів сумлінне виконання обов’язків. Така інформація вважається недостовірною, доки особа, яка її поширює не доведе протилежного відповідною постановою суду чи прокуратури!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Підвали житлового будинку затоплює вода»

Підтвердження цьому від суду чи правоохоронних органів немає, тому вважаю це порушенням, а саме – друковання прізвищ громадян та вимагаю офіційного вибачення та спростування від редакції газети «Таврійські вісті» та особистого вибачеення ТВО військового комісару Фріз Ю. Л. перед людьми прізвища яких було надруковано в газеті!”

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 40% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК