fbpx
волонтер-гроші-фонд-взятка-хабар

Працівникам ПАТ “Черкасиобленерго” вже майже рік не платять зарплатню

З боргами закінчуємо рік, з боргів починаємо

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Сергій, він стверджує, що колектив підприємства ПАТ “Черкасиобленерго” вже майже рік працює без зарплатні .

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Доброго дня! Почнемо з того, що є така установа як НКРЕКП (НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ). На початку року нею був встановлений для нашої організації, так званий, нульовий алгоритм. В його основі лежить процес перерахування усіх коштів, які заробило підприємство на рахунок постачальника електроенергії, себто ДП “Енергоринок”.

У минулому Головою правління ПАТ “ЧОЕ” була Світлана Кузьмінська, яка спільними схемами з керівництвом іншого великого підприємства Черкас ПАТ”Азот”, а що головне – найбільшим споживачем електроенергії нашої області, вивели з “Черкасиобленерго” виличезну кількість грошей і, відповідно, занурили підприємство у борги!

Точними цифрами оперувати не можу, але ПАТ “ЧОЕ” винне ДП “Енергоринок” близько 600 млн. гривень, в той час як ПАТ”Азот” винен ПАТ “ЧОЕ” близько 1.7 млрд гривень! Таким чином, “Азот” винен “Черкасиобленерго”, а ми винні “Енергоринку”!

У мене, а також одночасно і у чотирьохтисячного колективу підприємства ПАТ “Черкасиобленерго” вже майже рік немає заробітньої плати!

Зарплатню нам перестали платити ще з січня місяця але все ж вдалося домовитись з НКРЕКП та “Азотом” – частина поточної заборгованості пішла нам для погашення 6-ти місячної заборгованості, Ситуація знову повторюється. Ми не отримували зарплатню вже більше 3-ох місяців! ПАТ “ЧОЕ” на 70% у власності Держмайна, 30% належить акціонерам. Фактично, це держпідприємство!

Наразі склалася така ситуація, що ПАТ “ЧОЕ”, “Енергоринок” та “Азот” підписали договір на реструктиризацію наших боргів між собою, як того і вимагала НКРЕКП для зняття нульового алгоритму для нашого підприємства. Але що найцікавіше – НКРЕКП не може ужити ніяких заходів, доки не збереться повний кворум. Наразі в комісія складається з трьох осіб, а повинно бути, як мінімум, п’ятеро!

Вища влада в Україні не бачить або не хоче бачити проблему, яка виникла! Подібне чекає і “Запоріжжяобленерго”. Допоможіть, будь ласка! Область на грані  колапсу!, – написав наш читач Сергій.

 

 

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК