Працівник міліції наймає «підставних» злочинців

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач із Чорнобаївського району, він переконує, що працівник міліції обіцяє грошові винагороди за прикидання злочинцем. ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: Контакти для журналістів: “Добрий день, якщо...

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач із Чорнобаївського району, він переконує, що працівник міліції обіцяє грошові винагороди за прикидання злочинцем.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрий день, якщо він Вам добрий. Звертаюсь до Вас із проханням навести порядок у Чорнобаївському районі. У нас є в Чорнобаївському райвідділі міліції такий працівник, як пан Яременко Олег. Натуральний бандит у погонах.

За Януковича мене «нагородив» гранатою, мого знайомого – патронами, за це обіцяв грошову винагороду, начебто йому треба викрити пару людей із боєприпасами.

Замість обіцяної винагороди мене під вечір приїхали, забрали, а мій будинок обікрали Ваші доблесні міліціянти, бандити в погонах. Під час Майдану міліціянт на пару місяців заспокоївся, а зараз шукає чергову жертву: одному моєму знайомому нещодавно пропонував жменю патронів. І це вже за пана Порошенка!” 

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 40% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК