fbpx

Працівник міліції наймає «підставних» злочинців

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач із Чорнобаївського району, він переконує, що працівник міліції обіцяє грошові винагороди за прикидання злочинцем. ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: Контакти для журналістів: “Добрий день, якщо...

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач із Чорнобаївського району, він переконує, що працівник міліції обіцяє грошові винагороди за прикидання злочинцем.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрий день, якщо він Вам добрий. Звертаюсь до Вас із проханням навести порядок у Чорнобаївському районі. У нас є в Чорнобаївському райвідділі міліції такий працівник, як пан Яременко Олег. Натуральний бандит у погонах.

За Януковича мене «нагородив» гранатою, мого знайомого – патронами, за це обіцяв грошову винагороду, начебто йому треба викрити пару людей із боєприпасами.

Замість обіцяної винагороди мене під вечір приїхали, забрали, а мій будинок обікрали Ваші доблесні міліціянти, бандити в погонах. Під час Майдану міліціянт на пару місяців заспокоївся, а зараз шукає чергову жертву: одному моєму знайомому нещодавно пропонував жменю патронів. І це вже за пана Порошенка!” 

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК