Поверніть дітям лікарів

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Ірина, котра стверждує, що лікарів із дитячої поліклініки перевели і тепер батьки із маленькими дітьми мусять стояти у довгих чергах в іншій...
Фото: www.zaman.com.tr

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Ірина, котра стверждує, що лікарів із дитячої поліклініки перевели і тепер батьки із маленькими дітьми мусять стояти у довгих чергах в іншій лікарні, аби потрпити на прийом.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Из детской поликлиники №2 Соломенского района (Саксаганского 107)забрали всех специалистов- стоматолога, лора, окулиста, физ. кабинет. Перевели на Социалистическую12 .Нас, родителей, никто не спросил удобно нам с маленькими детьми ездить туда и сидеть в очередях по два, а то и три часа. Наша поликлиника была, как маленький пунктик доброты и отзывчивости к нашим детям. А сейчас……… Страшно, что бы ребенок заболел.

Верните нам нашу поликлинику, наших врачей. Дайте родителям возможность спокойно работать, а не держать в голове графики записи и работы специалистов на Социалистической!!!!!!!!!!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!