Постраждалій від вибухів на військових складах влада так нічого і не компенсувала

Маленька кімната в гуртожитку для постраждалих, невже це все, на що здатні чиновники, які несуть відповідальність за вибухи?

До “Електронної книги скарг України” написав наша читачка Інна. Вона стверджує, що їй надали лишень кімнату в гуртожитку, а у неї був будинок.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня, дуже прошу про допомогу в складній для мене ситуації. Я з села Павлівка Калинівського району. Не так давно в нас горіли склади боєпрепасів. Мій будинок дуже сильно постраждав. В мене двоє маленьких дітей, обіцяли відбодувати але нічого не роблять. Дали маленьку кімнату в гуртожитку. Більше нічого не роблять.

Коли я приїзджаю тільки скандали виходять. Я в безвихідній ситуації, куди мені йти далі я не знаю. Дуже прошу про допомогу”, написала вона.

Нагадаємо, що 26 вересня на арсеналі Збройних сил України у Калинівці Вінницької області почали вибухати снаряди. На складі зберігалося 83 тис. тонн боєприпасів. Кабінет Міністрів України виділив 100 млн грн на підвищення рівня захищеності об’єктів зберігання боєприпасів Збройних сил України. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду 11 жовтня.

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 40% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК