Порошенко позбавляє пільг на сплату ЖКХ

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що нові закони позбавляють гарантованих Конституцією прав найбільш незахищені верстви населення. ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: Контакти для журналістів: “Шановний пане Президенте! Згідно...
ZKX-zek-zhek-komun-gkh

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що нові закони позбавляють гарантованих Конституцією прав найбільш незахищені верстви населення.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Шановний пане Президенте!

Згідно ст. 1 Конституції України Україна є суверенною і незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою. Ст. 22 Конституції проголошує, що Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані.

При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Як же Ви позбавили пільг при оплаті послуг ЖКХ учасників і дітей війни? Тобто найбільш незахищені верстви населення, які кували Перемогу у війні, у промисловості і у сільському господарстві? Підписанням цього антиконституційного закону Ви підриваєте свій авторитет у громадян!”

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 75% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК