Електронна книга скарг України

lorem

Полтавська прокуратура заважає розкрити імовірний злочин

Попри факти підтасовки податків прокурори забрали справу у полісменів
Photo: ukr-online.com

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Світлана. Вона стверджує, що прокуратура Полтави може підігравати імовірним злочинцям, які ухиляються від сплати податків.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня! Я подала заяву, яка була внесена до ЄРДР від 12.10.2015р, щодо невідображення службовими особами ТОВ “Євростандарт-Автогаз” в бух.та податковому обліку операцій щодо реалізації скрапленого газу та ухиляння від сплати податків.

Докази були надані податковому слідчому. Який розпочав справу розгляду, один раз викликав мене на допит, а потім справу відізвала Прокуратура області , щоб розглядати її самим.

На сьогодні 29.03.17 справу затягують навмисно, жодних відписок, повідомлень не надають. Справою займається Бондаренко Олексій Петрович, що має “шалену” репутацію.

Я намагалася, щось дізнатися, але відмовляють, ссилаючись – “пишіть заяву, буде час- розглянемо, повідомимо”. Вважаю, що справу закриють раніше чим потрібно і не розібравшись, адже керівництво компанії як не платило податки так і не хоче їх платити. Їм легше заплатити прокурору, чим величезну суму податків”.

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК