Поліція Хмельницька не може знайти ворюжку та підпалювачів авто

Заявниця переконана, вони саботують роботу
Photo: ukr-online.com

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Люба, яка переконує, що не зважаючи на можливість встановлення злочинів, які були скоєні проти неї, поліція Хмельницька саботує роботу. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“13 серпня о 3 год ночі моє авто підпалили. Авто – “Мерседес 190” ( документ пожежної додаю ) стався підпал по вулиці Майборського, 13/1.

Наступного ж дня, відвідавши відділок полції на вулиці Пушкіна, 14-15 серпня, і запитавши слідчого про хід справи – ніхто нічого незнав, поспілкуватися зі мною вийшов Цехмістер Олександр Володимерович. Після розмови, я зрозуміла, що справою займутья і будуть розслідувати. Але, до сьогодні, ніяких дій не виконано.

15 серпня грушевського, 45 в мене з кофейні вночі в 2.43 вкрали кавовий автомат “Міостар Сієко Діджетал Вієна”, знімали “пальчики” на склянних стаканах – є камера спостереження де видно силует грабіжника. Вночі має бути охорона, але підозріло, саме в цю ніч, охорона кудись зникла (відео з місця подій додаю).

На місці працював слідчий Максим Олегович, а на наступний день, 16 серепня, зателефонував Рудий Дмитро Володимирович. Переглянули камери спостереження по пириметру і все. Ніяких виконаних дій я небачу, і цікаво, що по пириметру є ще три камери і я ходжу та благаю дати мені записи з них. Коли телефоную і питаю, чи є якісь дані – ніхто не відповідає тай непередзвонюють. Обходивши ломбарди, зрозуміла, що здачі кавової машини не було. Допоможіть повпливати на розслідування, щоб найти винних!”, – написала вона.

Контакт для журналістів: 

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 75% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК