Побудував собі балкон і зруйнував сусідам квартиру

Сам собі пан.

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Любов Михайлівна із Луганської області. Вона скаржиться на сусіда, який не зважаючи на потрібні дозволи перебудував балкон, чим порушив покій в її квартирі.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Сусід, що мешкає поверхом вище, прибудував без дозвільних документів балкон розміром 6,5 Х 1,5. Після чого почали тріскатися стіни у квартирі, фасадна частина будинку, зовнішні та внутрішні боки вікон. Зверталась до всіх можливих інстанцій, але окрім відписок нічого не отримала. Міський відділ архітектурно-будівельного контролю, обмежується надсиланням приписів сусідові, а вимагати від нього їх виконання не наважується.

Ну звісно, мій сусід – відомий у місті лікар – гінеколог.А що робити мені? Іншого житла у мене немає. Я навіть не можу отримати від ЖЕКу дефектної відомості, щоб подати позов до суду – усюди кругова порука. Допоможіть, будь ласка!”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!