fbpx

Підвал будинку затоплює водою із каналізації

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Марина. Жінка скаржиться на затоплення підвального приміщення її будинку каналізаційними водами та бездіяльність ЖКГ. Ось її лист: Контакти для журналістів:  “Я...
Фото: bug.org.ua

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Марина. Жінка скаржиться на затоплення підвального приміщення її будинку каналізаційними водами та бездіяльність ЖКГ.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Я проживаю в будинку 36 А, по вулиці Чорноморська, в місті Херсоні, Херсонської області. Придбала квартиру за цією адресою в 2015р. , та невдовзі дізналася, що підвал будинку підтоплює каналізаційними водами з 1979 року. На неодноразові звернення мешканців до директора КП «Дніпровський» та Житлово-комунального господарства м. Херсона не принесли результату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Будівельний шахрай у Броварах

Вода в підвалі будинку піднялася до позначки 2 м. Мешканці будинку стурбовані за життя своїх маленьких дітей, оскільки підвальне приміщення відкрите та знаходиться в під’їзді будинку. Будинок потерпає від нестерпного смороду та вологості. Навіть звернення на Урядовий портал «Гаряча лінія» не вирішили проблеми. Були надіслані відписки про засмічення мешканцями будинку каналізації.”

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК