Підробка спиртних напоїв торгової марки NEMIROFF

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Сергій, який стверджує, що придбав підробний товар відомої торгової марки NEMIROFF в магазині ЕКОмаркет. “20.06.2016р. о 22:04 в магазині ЕКОмаркет, за адресою пр....

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Сергій, який стверджує, що придбав підробний товар відомої торгової марки NEMIROFF в магазині ЕКОмаркет.

“20.06.2016р. о 22:04 в магазині ЕКОмаркет, за адресою пр. Оболонський 29, було придбано, начебто, товар відомої торгової марки NEMIROFF – настойка з перцем за ціною 78,49 грн., що при відкритті не відповідав стандартам заводу виробника, а саме – був відсутній дозатор на пляшці.

При спробі повернути товар, касир Константінова Т.С. відмовила покупцю в заміні товару чи поверненні коштів, пояснивши, що акцизний товар, навіть при видимій наявності можливої підробки, поверненню не підлягає. Адміністрація магазину за годину до закриття була відсутня. Замість врегулювання конфлікту охорона магазину викликала Державну службу охорони, що видворити незадоволеного покупця з магазину. Натомість наряд поліції, викликаний покупцем, не прибув взагалі.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!