Підробка договору аренди не визнана злочином

До “Електронної книги скарг України” написала Зоряна, яка переконує, що її підписи було підроблено для оформлення договору аренди. За словами жінки, її родина щороку зазнає колосальних збитків, у той...
Фото: ukr.segodnya.ua

До “Електронної книги скарг України” написала Зоряна, яка переконує, що її підписи було підроблено для оформлення договору аренди. За словами жінки, її родина щороку зазнає колосальних збитків, у той час як правоохоронці, виявивши махінації, назвали підробку документів НЕ злочинним діянням.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“У мене підприємство відібрало землю -оформивши фальшиві договори аренди на 7 років. В цих договорах написано, що я здала їм землю по 20 гривень в місяць за гектар (тобто безкоштовно) -підписи, звісно, не мої. Я, звичайно, відразу побігла в міліцію (так як це кримінальна справа стаття 358) і, дурепа, надіялася, що винних буде покарано і мені повернуть землю (в селі, як ви розумієте, це чи не єдине джерело прибутку), але кримінальну справу закрили, написавши, що підробка договорів аренди, це не злочин (хоча в юстиції, куди я подавала запит підтвердили, що це злочин ).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Продавець на Даринку порушує права споживачів

Тобто чужі дядьки отримують прибутки з моєї землі уже 4 роки (скарги в усі інстанції і прокуратуру не дали результату), а я позбавлена на неї усіх прав, а оскільки це не злочин, то коли закінчаться цих 7 років – ця контора оформить фальшиві договори ще на 30 років – це ж не злочин. А фальшиві договори без мене і мого підпису, щоб ви розуміли, офіційно зареєтровані в земельному кадастрі. КОЖНОГО РОКУ МОЯ РОДИНА ЗАЗНАЄ БЛИЗЬКО 18 000 ГРИВЕНЬ ЗБИТКІВ (СТІЛЬКИ КОШТУЄ АРЕНДА 10 ГЕКТАРІВ).

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!