Електронна книга скарг України

lorem

Під Сумами чиновники роздали землі вчителям, але компанія-власник не підписує документи

До Електронної книги скарг України надійшов лист від Євгена, який стверджує, що селищна рада одного з районів Сумської обл. роздала 2 га землі державним службовцям, але отримати свою землю...

До Електронної книги скарг України надійшов лист від Євгена, який стверджує, що селищна рада одного з районів Сумської обл. роздала 2 га землі державним службовцям, але отримати свою землю виявилося не так вже й просто.

Ось його скарга:

“Доброго дня, у нас така проблема: рада села виділила по 2 га землі 40 особам з них більша кількість держ службовців, такі як вчителі, медики і т. д. зробили контури, але земля знаходиться в оренді фірми “Райз Максимко” і її керівник по сумській області не хоче підписувати ніяких документів. Порадьте, що робити, звертатися я не можу в інші місця так як це бандюки і боюсь за своє життя, я можу дістати номер селищної ради, і ви можете зателефонувати і поцікавитись, сказати, що ви із міста Суми і хочете дізнатися, як просуваються справи поземельним паям держ службовців”.

Контакти для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК