fbpx

Під Полтавою ферма розповсюджує м’ясо, що може мати контакт із вірусом африканської чуми

Обережно, м'ясо!

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, яка скаржиться на завод, що може поширювати небезпечний вірус. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Мені відомо про вияв АЧС на одній із ферм в ДПДГ Степне (Полтавський р-н,Полтавська обл). При загибелі свиней на експертизі було виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней. Племінний завод, на якому виявлено даний вірус було спалено, а от на іншій фермі (де вирощують поросят із плем.заводу) продовжують вигодовувати худобу, а саме гірше те, що м’ясо їх доставляють на ковбасний цех с. Степне!

Мені особисто дуже цікаво, як можна продавати м’ясо свиней, які виросли в збуднику АЧС!

Також страшно за людей які купують ці ковбасні вироби не лише в с Степне,а й в інших населених пунктах області. Директор ДПД Степне Сокирко П. Г. разом із керівницею ФДМ(де продовжують вирощувати свиней) Павленко А. П. запевнили населення що це ніякий не вірус був,що це помилка,хоча колишні працівниці плем. заводу стверджують що поросята там вмирали “пачками”, десятками!

Прошу Ваших кореспондентів розібратися в даній ситуації,так як звичайним людям нічого не зрозуміло та задавати питання керівництву просто нереально. Буду вдячна за відповідь. Якщо захочите допомогти-білше інформації зможу розповісти за телефоном”, – написала вона.

 

 

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК