fbpx

Під Києвом замість АТОвців землю роздали друзям місцевих олігархів

І це вже не вперше подібна скарга!

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Лідія, яка скаржиться на байдужість чиноників із Лобачівської сільради, які мали землі і роздали їх не ветеранам АТО. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Звертаємось до всіх, хто бореться з корупцією та несправедливістю,і зможе допомогти селянам. В адміністративних межах Лобачівської сільської ради, що за 140 км від Києва, було найбільше земель у Володарському районі (на 01.01.2016 року ще було 1401,99 га – відповідь з Держгеокадастру), а зараз не залишилось жодного! І ні один(!!!) із 594 дорослих жителів села, крім декількох АТОвців, не отримав у власність 2 га землі для ведення особистого селянського господарства. Усім! лобачівцям відмовило Головне управління Держгеокадастру у Київській області. Зате всі ці землі отримали люди, які не мають ніякого відношення до нашого села. Виявилось, що це «друзі» і родичі наших місцевих олігархів Каплуна М.С. та Остапчука В.С.. А 346 місцевих жителів взагалі не мають жодної(!!!) сотки будь якої землі. Кажуть, що в Лобачеві отримав  у власність землі для будівництва та обслуговування будинку, а також ведення особистого селянського господарства і колишній начальник Головного управління Держгеокадастру у Київській області Шумський.

А соціальних працівників гарно «кинули». Ще з 2000 року рішенням сесії Лобачівської сільської ради 56 працівникам було надано по 1 га землі у постійне користування. Вони користувались нею і платили податки 17 років. У березні 2016 року  голова сільської ради Миколаєнко В.І. оголосив соцпрацівникам, що можна подавати документи  на приватизацію цієї землі. Люди відвезли документи у Володарське відділення Держгеокадастру, але через деякий час голова сказав, що вони «десь  зникли». Повторно написані людьми заяви він особисто відвіз туди ж, і їх чекала така сама доля. Заяви люди писали тричі, як виявилось потім, що це не спроста, бо їхні хороші  землі в цей час «прихватизували друзі» Остапчука В.С.. Замість цих земель  у людей виявився пісочок,  яким їх нагородив інший «благодійник», кум нашого голови Миколаєнка, Каплун І.. Про це працівники соцсфери дізнались аж на другій сільській сходці,  на яку зібрались обурені люди. Але наше місцеве начальство «нічого не знає».

Питання несправедливого розподілу землі, дискримінації селян двічі розглядалось на двох сесіях Володарської районної ради. І районна рада, і жителі села, і  працівники соцсфери звертались в Генеральну прокуратуру, НАБУ, Держгеокадастру, до Президента, Премєр-міністра, та інших органів — і від усіх отримали відписки. Бо ні у Володарській прокуратурі, ні у Володарському відділенні поліції «ніяких порушень не бачать» . Побувавши в різних районних і обласних інстанціях, ми дізнались, що тільки лобачівці не мають права на свою землю, бо тут панують Миколаєнко  з Остапчуком (двоюрідним братом і колишнім головою Володарської держадміністрації), та його другом і своїм кумом Каплуном (колишнім депутатом  Київської обласної ради), який (як вони самі казали на сходці) знає всі ходи і виходи в Держгеокадастрі. Документи та відповіді на наші запити в різні інстанції у нас є.

Допоможіть побороти корупцію у селі і не померти селянам без землі!”, – написала вона.

 

 

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
- 45%! НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОҐАВ 
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК