Електронна книга скарг України

lorem

Під Києвом люди поважного віку не можуть викликати швидку через відімкнений телефон

Проблема потребує негайного вирішення

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Cергій, який переконує, що у його тітки та її сусідів без жодних причин вимкнули телефони, тепер вона не може викликати швидку.

ОСЬ СКАРГА:

“В Ново-Біличах у Києві по вулиці Гостомельській, 40 живе моя тітка, Антоненко Ніна Сергіївна, бувший завуч школи в Новобіличах, ветеран, якій вже виповнилось 90 років. Зрозуміло, що людині в такому віці важливо мати звязок з зовнішнім світом. І найперше – це телефон. І в неї він був, так як і в багатьох жителів слища. Проте в лютому цього року сталися якісь події, які призвели до того, що у багатьох жителів, у тому числі і у Ніни Сргіївни, телефони перестали працювати. Всі звернення до адміністрації телефонної мережі вже більше півроку ні до чого не призводять. І це в Києві, столиці України! Жителі отримують чергові відписки. А викликати швижку допомогу люди похилого віку не мають змоги. Прошу Вас допомогти жителям Ново-Білич зрушити цю справу з мертвої крапки”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!