Перша аварія з водієм компанії Uber. Той взимку виїхав з літньою гумою на колесах

До “Елекронної книги скарг України” написав наш читач, який у розпачі написав про свій досвід користування популярним сервісом Убер. Добре, що залишився живим. ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: “Як вам відомо,...

До “Елекронної книги скарг України” написав наш читач, який у розпачі написав про свій досвід користування популярним сервісом Убер. Добре, що залишився живим.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

“Як вам відомо, зараз в Україні активно рухають новий таксі-сервіс “Убер”, іноваційний та відомий у всьому світі. Пропонуючи нам недорогі поїздки на якісних автівках з вправними водіями.

Отож, на цій хвилі і я вирішив скористатись даною послугою. 14.11.16, я викликав таксомотор через мобільний додаток, десь о 5 годині ранку (у мене були квитки на інтерсіні, на 6:25 ) автівка виїхала вчасно, я послідковував її до нашого будинку, і, побачивши,що вона наближається вийшов з квартири разом з коханою та багажом.

Нагадаю, 14.11.16 в Києві випав сніг, дороги ще не встигли почистити, було достатньо холодно.

Отже о 5:25 ми стояли під під’їздом, очікуючи авто. Але, подивившись на карту руху нашого автомобіля, я побачив, що він, чарівним образом, під’їхавши до під’їзду почав рухатись в протилежну сторону. Далі я набрав водія по телефону, запитав в чому проблема, на що водій невнятно відповів, що зараз буде.

Опісля цього, прочекавши водія 30 хвилин, він, нарешті, зробивши величезний крюк по району, прибув. Це був білий Рено Сандеро. Я сів на переднє сидіння, кохана на заднє. Водій не викликав довіри, якийсь дивний був, нервовий. Ну ок, 5 ранку, можевтомився, подумав я. Далі почалося… водій гнав як навіжений, жалівся що внього “лиса резина” (повторюсь, був сніг на дорозі) машину заносило, водій 3 рази проїхав на червоне світло світлофору, їхав по зустрічній смузі, пересікав подвійну суцільну, на зауваження їхати тихіше та обережніше реагував “віднєкуванням”, або не реагував.

В кінці-кінців, як і очікувалось при такій їзді, на швидкості 70 км\год, ми в’їхали в зустрічну автівку, деу ланос. ДТП сталося о 6:33, одразу викликав швидку та поліцію, оскільки помітив постраждалих-водія ланоса та мою кохану, у самого мене також боліло тіло і чоло заливала кров, але адреналін бивпо мізкам та рухавдо дій.

Фото надане нашим читачем

Отже, нас забрала швидка, як потім виявилось, в коханої стався перелом п’ястних кісток із роздробленням, окрім забоїв та гематом по всьому тілу. В мене легкі тілесні. Слідство затягуєтьсядо цього часу.

Як виявилось у водія “УБЕР” було 6 судимостей, включноз нанесенням тілесних ушкоджень та розбоєм. Вийшов по амністії. Чи можна такій людині довіряти життя та здоров’я інших, як це довірила компанія убер-питання. НІхто нам не допомагав у лікуванні та операції, водій не вибачався, навіть кошти за поїздку та квитки не повернули.

Власне, лікування наше триває, тому вирішив написати сюди, в надії що хтось забажає висвітлити таку актуальну проблему в країні, як новомодні сервіси таксі. А ми до цього часу відчуваємо страх та паніку сідаючи у будь-який транспортний засіб.

Якщо когось зацікавить наша, неприємна, пригода, буду радий поділитися всією документацією та світлинами показів слідчому. В свою чергу прикріпляю світлини з місця ДТП, а також скан нашої поїздки”, – написав наш читач.

Контакт для журналістів:

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 75% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК