fbpx

Пенсійна математика: забули перерахувати пенсію державному службовцю

Який все життя відав роботі на державу

До “Електронної книги скарг України” написала пенсіонерка Катерина Євгеніївна, яка скаржиться, що держава забула про її роботу і вирішила не чіпати її мізерну пенсію. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“В 2010 році я вийшла на пенсію як державнийслужбовець. Зараз роблять перерахуно кпенсій і нас, державних службовців, цейперерахунок не стосується. Але чому? Явиходила на пенсію в мене був оклад 1515,00 гривен, але була надія, що згідно закону України про пенсії нам буде їх перераховано, якщо державним службовцямбудуть підвищувати оклади. Оклади підвищували двічі, та внесеними змінами до закону нам перерахунок відмінили і віднесли нас до пенсіонерів, яким нараховується пенсія на загальних умовах.

Я згодна з цим, так зробіть же зараз перерахунок. Виходячи на пенсію у мене був трудовий стаж 39 років. Після пенсії япродовжую працювати тому, що пенсії невистачає на комунальні платежі та напрожиття в зв’язку з ростом цін і тарифів. Зараз маю стажу 45 років. Виходить, що пропрацювавши на державу ми, державні службовці, залишилися десь на обочині. Нас багато і ми не згодні з новими законами. Прошу розібратися і внести зміни. У нас рядових службовців не такі вже і високіпенсії”, – написала вона.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК