Педагогам із Жовтих Вод знижують зарплату

До «Електронної книги скарг України» написали наші читачі, вони переконують, що через зняття індексації зарпла педагогів у Жовтих Водах не просто не підвищилася, а стала значно нижча. ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ: Контакти...

До «Електронної книги скарг України» написали наші читачі, вони переконують, що через зняття індексації зарпла педагогів у Жовтих Водах не просто не підвищилася, а стала значно нижча.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Чи приймаєте Ви колективні замовлення? Ми, педагоги, міста Жовтих Вод, що на Дніпротетровщині, просто приголомшені «підвищенням» зарплатні в нашому місті.

З 1 жовтня рішенням міського голови з нас знімають індексацію та 10 % за престиж професії. Як наслідок, з новою тарифною сіткою реально кожен педагог в середньому отримає на 900 грн менше, ніж до так званого «підвищення» зарплат педагогам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Некурців не захищає від курців жодний закон»

Медикам повезло більше, тому що вони фінансуються, на щастя, не з місцевого бюджету. Отже, в нашому місті зарплата молодого спеціаліста майже не відрізняється від зарплати технічного прцівника. А якщо прибиральниця працює не в міськво, то її зарплата значно перевищить зарплатню молодого спеціаліста завдяки індексації. Ось така децентралізація по-жовтоводськи!

А тарифи в нас одні з найвищих в Україні! Куб холодної води коштує близько 20 грн. Якщо ця інформація Вас не зацікавила, підкажіть, будь ласка, куди слід звернутися, щоб свавілля місцевої влади набуло розголосу? Щиро вдячні!” 

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 40% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК