Електронна книга скарг України

lorem

Онлайн-магазин безкарно продовжує грабувати своїх клієнтів

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, який переконує, що онлайн-магазин вже мінімум вдруге грабує своїх клієнтів.  ОСЬ ЙОГО СКАРГА: “Доброго дня. 28го березня 2017р замовляв в інтернет-магазині мобільний...

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, який переконує, що онлайн-магазин вже мінімум вдруге грабує своїх клієнтів. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Доброго дня. 28го березня 2017р замовляв в інтернет-магазині мобільний телефон Sony Xperia Z3 на той час коштував 5649грн. Замовляв накладеним платежем новою поштою.

Коли телефон прибув – жодних нарікань не було, все працювало справно. Проте на 4-й день користування телефон вимкнувся і не включався. Я зразу зв’язався з магазином, пояснив проблему – сказали щоб відправляв телефон назад на діагностику і заміну/ремонт, відправили смскою контакти куди відправляти, а саме м.Славутич, 1 відділення НП на ім’я Кочеров Максим Сергійович, тел (066)800 7131.

Відправив, кілька днів ніхто не забирав з нової пошти, я почав їм дзвонити, вони спочатку кожного разу стверджували, що заберуть телефон “ось-ось якраз ідуть забирати” на 6-7й день, коли мені вже почали нараховуватись кошти за зберігання – я почав дзвонити і сваритись трохи, 3 рази за 2 дні в мене цей Максим перепитував номер накладної.

У підсумку так ніхто телефон і не забрав і перестали брати слухавку з мого номеру. При дзвінках з інших номерів – далі казав, що “сьогодні забере”. Телефон далі лежить несправний. Водночас, натикнувся на скаргу у вас на сайті “ЕКСУ”, де в людини була такаж ситуація з вище згаданим Кочеровим Максимом, відповідно, підозрюю, що він просто шахрай.

Тому буду вдячний, якщо хтось підкаже, як вирішити цю ситуацію і чи є варіанти покарати винних та чи є сенс звертатись в поліцію. Є скан документів та фото.

Контакт для журналістів: 


 

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК