Онкологічному диспансеру не виплачують індексацію до зарплати

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Наталія, вона переконує, що працівникам Полтавського онкологічного диспансеру видають набагато нижчу зарплату. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти для журналістів:  “Ми, працівники Полтавського онкологічного диспансеру,...

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Наталія, вона переконує, що працівникам Полтавського онкологічного диспансеру видають набагато нижчу зарплату.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Ми, працівники Полтавського онкологічного диспансеру, просимо допомогти у розв’язанні такої проблеми. Нам не виплачують індексацію до заробітної плати.

Отримує індексацію облздраввідділ, отримують лікарні. Наразі стали отримували заробітну плату менше, ніж отримували до підвищення цін.

Просимо допомогти в цьому питанні”.

СПРОСТОВАНО:

“Місто Полтава, тел. приймальні 05322 2-97-79. Скарга, опублікована на Вашому сайті 02.10.2015, року була обговорена на загальних зборах колективу диспасеру 02.10.2015 року.

Було обговорено порушене у скарзі питання, стан фінансування закладу на основні потреби. Ніяких нарікань у членів колективу щодо умов та оплати праці не виникло. Адміністрація та профспілковий комітет”.

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 75% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК