fbpx

Онкологічному диспансеру не виплачують індексацію до зарплати

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Наталія, вона переконує, що працівникам Полтавського онкологічного диспансеру видають набагато нижчу зарплату. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти для журналістів:  “Ми, працівники Полтавського онкологічного диспансеру,...

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Наталія, вона переконує, що працівникам Полтавського онкологічного диспансеру видають набагато нижчу зарплату.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Ми, працівники Полтавського онкологічного диспансеру, просимо допомогти у розв’язанні такої проблеми. Нам не виплачують індексацію до заробітної плати.

Отримує індексацію облздраввідділ, отримують лікарні. Наразі стали отримували заробітну плату менше, ніж отримували до підвищення цін.

Просимо допомогти в цьому питанні”.

СПРОСТОВАНО:

“Місто Полтава, тел. приймальні 05322 2-97-79. Скарга, опублікована на Вашому сайті 02.10.2015, року була обговорена на загальних зборах колективу диспасеру 02.10.2015 року.

Було обговорено порушене у скарзі питання, стан фінансування закладу на основні потреби. Ніяких нарікань у членів колективу щодо умов та оплати праці не виникло. Адміністрація та профспілковий комітет”.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК