fbpx

Новокаховська влада не реагує на відсутність опалення

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Олег, він переконує, що в Новій Каховці не опалюються державні установи.   ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: Контакти для журналістів:  “Повідомляємо, що в м. Нова Каховка...

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Олег, він переконує, що в Новій Каховці не опалюються державні установи.

 

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Повідомляємо, що в м. Нова Каховка Херсонської обл. станом на 06.11.2015 р. не опалюються державні установи (дитсадки, школи, лікарні).

Наприклад, у дитсадку «Оленка» на 06.11.2015 р. в ясельній групі №1 присутні 2 дитини (повна група – 20 дітей), які вдягненні в зимові речі. Вихователі, діти перебувають на лікарняному, середня температура в приміщенні 9-10 градусів. Електричні обігрівачі, якими дозволили користуватися, не в змозі забезпечити повноцінне опалення у зв’язку з застарілою проводкою (невеликий перетин дроту).

При зверненні до керівника дитсадка та до Нач. від. Новокаховського відділу освіти батьки чують постійні обіцянки протягом місяця. Наразі батькам залишається вже вкотре лікувати маленьких діточок та брати лікарняні. ГАНЬБА НОВОКАХОВСЬКІЙ ВЛАДІ!!!”

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК