ato-afery

НОВА СХЕМА: В Дніпрі поруч з обмінниками шахраї обманюють людей

Щось здається, що це з 90-их?

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Поліна, вона розповіла про нову схему від аферистів.

ОСЬ ЇЇ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

“Добрий день! Хотілося б застерегти людей від шахраїв, що діють на вулиці Володимира Мономаха (або не тільки там) біля пунктів обміну валюти.

Схема наступна: коли злодій розуміє, що хтось хоче завітати до такого пункту, підходить до нього і пропонує обміняти гроші за вищим курсом (середнім між купівлею і продажем). Здавалося б, усім це вигідно.

Коли жертва погоджується на такий цікавий обмін, чоловік починає відраховувати потрібну суму та пропонує перевірити вас. Жертва рахує гроші та виявляє невелику недостачу. Тут і треба насторожитися.

Злодій перераховує та каже, що дійсно, невистачає… У цей момент він додає бракуючу суму зверху купюр, а знизу “заламує” урази вищу суму. Жертва другий раз не перераховує гроші, отож обидві сторони задоволені обміном розходяться.

Звісно, коли нестача виявляється, чоловіка вже давно нема натому місці.Можна запитати: а чого ж міняти гроші унезнайомих людей на вулиці? Але де ж ще.Пункти обміну в переважній більшостівипадків не дають клієнтам чек. А це такожпорушення, як обмін на вулиці з рук.Отже, стережіться шахраїв”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!