Незаконні дії конотопського начальника міліції

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Тетяна, котра переконує, що її сусіди порушили законодавство, посилаючись на наказ місцевого правоохоронця. Жінка просить допомогти розібратись із погрозами сусідів. Ось її...

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Тетяна, котра переконує, що її сусіди порушили законодавство, посилаючись на наказ місцевого правоохоронця. Жінка просить допомогти розібратись із погрозами сусідів.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

Я живу у м. Конотоп, Сумська обл. Наш начальник міліції узяв на себе повноваження караючого органа. Ми живемо у 3-х квартирному одноповерховому будинку. Згідно закону, робити огорожу входу у квартиру не дозволено . Рахується самовільна дія. Я купила цю квартиру 5 років тому. Було дуже тяжко доводити, що я маю однакові права. Вхід у кв.1 та 3 мають форму двору. Біля моїх дверей 1,5м від дороги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пограбування у поліклініці

У минулому році був конфлікт із сусідами з приводу огорожі, який ми за допомогою дільничого владнали. Я огородилася. 27 січня сусід¸ без попередження та співбесіди розібрали частину огорожі там, де була дорога. Спроба довести сусідам та в міліції , що це незаконна дія не увінчалася успіхом. В міліції мені відповіли, що це наказ начальника міліції. Сусіди попередили, що як буду рипаться буду мати справу з блатними. Мені 58 років. Я пенсіонер за віком. Як вийти з цього становища – не знаю. Я відкриваю двері на вулицю. Буду вдячна за відгук на мою біль. Міліція повинні бути на сторожі порядку.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!