Незаконна вирубка лісів на Львівщині

До “Електронної книги скарг України” написав читач Роман, котрий переконує, що на львівщині процвітають корупція та незаконна вирубка лісів. Директор лісгопу, за словами читача, вирішувати ситуацію не поспішає. Ось...
Фото: wapkin.dp.ua

До “Електронної книги скарг України” написав читач Роман, котрий переконує, що на львівщині процвітають корупція та незаконна вирубка лісів. Директор лісгопу, за словами читача, вирішувати ситуацію не поспішає.

Ось його лист:

Контакти для журналістів:

“Корупція та самовільні вирубки лісів, а особливо дуба в Стрийському лісгоспі і загалом у Львівлісі процвітають. На території Моршина незаконно вирубали тільки в одному кварталі близько 300 кубів дуба, ми маєм всі докази, якщо цікавить допоможіть в бородьбі! Ми зверталися в поліцію, але вони тримають все на тормозах. Директор Стрийського лісгоспу більше часу проводить закордоном на відпочинку, ніж на роботі і каже, що він фінансово незалежна людина. Порозвалював всі ліництва Стрийського р-н, та лісгосп зокрема, а тепер кажуть що він мітить на голову Тернопільського лісового господарства.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!