Нелогічні системи нарахування субсидій

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Валентина, котра стверджує, що система розрахунку доходів на родину для оформлення субсидії не відповідає дійсності. За словами читачки, запитання на “гарячій лінії”...
Фото: ula.com.ua

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Валентина, котра стверджує, що система розрахунку доходів на родину для оформлення субсидії не відповідає дійсності. За словами читачки, запитання на “гарячій лінії” зромілих відповідей не приносять.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Я обурена тим, що мінсоцполітики вважає мене “багатою та неграмотною”. Але такими нас робить влада. Я про субсидії. Прийнято безліч постанов, змін до них, не кожен може в них розібратися. А може, такий задум уряду? Суть справи: я вийшла на пенсію 16.12.2014р. Чоловік -28.02.2015р. Донька-студентка денного вишу, має дитину 2,5років. У жовтні 2015р. звернулася по субсидію, адже не можу віддавати за комунальні послуги 30% місячного доходу. А Мінсоцполітик и рахує інакше. Дохід непрацюючого пенсіонера = дохід за 2014р.+ 12 пенсій. Дохід студентки=стипендія за 2014р. Допомога на дитину= суми, виплачені у 2014р. От і виходить, що моя сім’я у середньому за місяць отримує не 4500грн, а 10500.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фальсифікація справи у районному суді Донецької області

Яка ж я багата, а я цього не знаю. Та були б у мене такі гроші, чи зверталася б я за субсидією? Така виходить, наука, хто як дивиться, той так і рахує. А Уряд все робить, щоб нам було легше. Створили “гарячу лінію” для електронних звернень, та ці звернення повертаються до наших же фахівців, на яких ми пишемо скарги. Ще ж до того на жодне питання ми не отримуємо зрозумілу відповідь. От і виходить, що все у нас добре. “

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!