fbpx

Нечесний перерахунок пенсії для Харківської пенсіонерки: “Надія у краще життя тане”

Підняли пенсію на 500 гривень. Пенсіонерка каже, щось вони не дорахувалися.

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, яка переконує, що її пенсію слід переглядати, як мінімум, ще двічі, а від таких подачок вона вже втомилася і не вірить у краще життя. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Я, Фенарда Марія Андріївна, 1946р.н. звертаюся до Вас у пошуках СПРАВЕДЛИВОСТІ, яку обіцяли при перерахунку пенсій людям, які мають багаторічний стаж роботи.

Я почала працювати з 1963 року і працюю на даний час у 71- річному віці технічним працівником, бо прожити на мою маленьку пенсію взагалі не можливо. В чому моя провина перед Вами? В тому, що почала гідно і важко працювати на державу з ранього віку і вимушена працювати на теперішній час, або винна в тому що я щє живу?

Я з жахом думаю коли настане той час, коли я буду вимушена виживати на одну пенсію, бо стан здоров’я вже не дозволяє працювати далі. На початку 2014 року у мене затеплилась надія, що у нашій країні все зміниться на кращє для звичайних людей, з розумінням ставилася до можливих труднощів, які доведеться разом долати і новій владі і народу. Але з роками віра у кращє життя таяла.

Останнім великим розчаруванням та обуренням для мене став перерахунок моєї пенсії, не думала, що можна так вчинити з людиною, яка має 55 років трудового стажу, в тому числі 43 роки безперервного стажу. Раніше я отримувала 1268 грн, а тепер після двох перерахувань (у жовтні та квітні), отримала «СПРАВЕДЛИВУ», аж 1770 грн.

Що це за держава, у якій працюючий пенсіонер вимушений жебракувати? Я все ж таки думаю, що при перерахунку моєї пенсії була допущена прикра помилка.

Тому сподіваюся, що ця помилка буде виправлена і мені справедливо перерахують пенсію.

Я щиро люблю нашу Україну, але я не люблю, коли ображають і обманюють в ній простих людей. Сподіваюсь на Вашу допомогу”, – написала вона.

 

 

 

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК