fbpx

Навіть попри явні ознаки, лікарі не хочуть визначати не придатним до служіння в ЗСУ

До «ЕКСУ» звернулася наша читчка з Хмельницьої області, яка переконує, що лікарі відмовляються чесно зізнатися в тому, що син не придатний до армії. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакт для журналістів:...
ato-ukraina-vijska-liudy-armija
Фото: live.ck.ua

До «ЕКСУ» звернулася наша читчка з Хмельницьої області, яка переконує, що лікарі відмовляються чесно зізнатися в тому, що син не придатний до армії.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

“Звертається до вас жителька міста Полонне Хмельницької області Попіль Оксана.

Прошу вас допомогти мені в журналістському розслідувані.n

Мій син Попіль Руслан був призваний на строкову військову службу Шепетівським об’єднаним військоматом Хмельницької області, Потрапив служити в місто Херсон.

В Херсоні в перший день служби виявили, що він хворий, в нього гайморит.

Привезли в учбову частину місто Васильків, там виявили бронхіт, високу температуру, в медчастині вкололи антибіотик від якого пішла алергія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Кращий літній фітнес – велосипед

Відразу відвезли до госпіталю міста Київ, після невдалого тижневого лікування відправили в місто Ірпінь. Дані хвороби загострювались почався гастрит шлунка, сильний біль у грудях, спині, лікарі не надавали належного лікування моєму синові.

Лікарі не могли лікувати мого сина через те, що у нього алергія на ліки, а хвороби загострювалися, що він уже перестав їсти. Його виписали з госпіталю з діагнозом, що він здоровий 04.06.2015року – його відправили у місто Васильків у воєнську частину, де його змусили відразу прийняти присягу навіть не встиг повідомити батьків.

На наступний день його повезли у місто Миколаїв у його військову частину.

Переїзд з міста Васильків до Миколаєва виявився йому дуже тяжким в зв’язку із його станом здоров’я, в дорозі він був під наглядом лікаря.

Відразу його відвезли до госпіталю міста Миколаїв. У госпіталі почали лікувати гастрит шлунка виникла знов алергія лікування припинили хвороба загострилась. Син перестав їсти з’явилася нудота і рвоти за два тижні він втратив вагу 9 кг.

У мого сина з’явилися інші хвороби від того, що він не міг вживати їжу жовч не поступала у кишечник і в нього утворився на жовчному поліп, який може перейти на інші органи, якщо не проходити обстеження кожних пів року у лікарів, може виникнути злоякісне захворювання.

У мого сина виявили сколіоз, гайморит у носі припинили його обстежувати і лікувати.

Син знаходиться у госпіталі із сильними болями у спині, що з’явилася гуля на позвонку, дає ускладнення на ноги і йому важко ходити.

Лікар, яка лікувала йому гастрит шлунка відмовилась його лікувати через алергію і сказала, що його лікуючий лікар дерматолог, який його не лікує зовсім.

У військовій частині сказали, що мій син не придатний для проходження військової служби, а госпіталь не хоче його комісувати.

В госпіталі мій син не отримує належного лікування стан здоров’я мого сина різко погіршується лікарі не хочуть визначити, що мій син не придатний для служби прошу нам допомогти.”

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
- 45%! НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОҐАВ 
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК