fbpx

Нападників на Заслуженого вчителя України столична поліція, чомусь, відпустила

Столиця дивує...
Photo: ukr-online.com

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Дмитро, який скаржиться на дії реформованої поліції, що не змогла покарати нападників, яких чітко ідентифікували. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Напад на Заслуженого вчителя України, пенсіонерку гр. С. та ії неповнолітньої онучки гр. І. – слідство зупинили !

30.07.2017 р. близько 16.30 за адресою м. Київ, Героїв Сталінграда 13а, було скоєно розбійний напад на Заслуженого вчителя України, пенсіонерку гр. С. та ії неповнолітньої онучки гр. І. Завдяки діям свідків та неповнолітньої онучки гр. І., правопорушників було затримано патрулем поліції.

В процесі з’ясування обставин події, представниками поліції було встановлено особи нападників. Нападниками були особи без визначеного місця проживання, та які в момент скоєння злочину перебували в стані сильного алкогольного сп’яніння.

Порушників було опізнано потерпілими та свідками. За даним фактом 31.07.2017 р. за ч. 1 ст. 122 КК України, було відкрито кримінальне провадження. Але на наступний день, слідчим Оболонського управління поліції Головного управління Національної поліції України, їх було відпущено з під варти.

Громадянка С. довгий час лікувалась у лікарні і була на грані смерті від полуденних травм. Після лікування, згідно закону усі оригінали документів про хворобу були передані в судово-медичному експерту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ПРАЦІВНИКИ ПАТ “ЧЕРНІВЦІГАЗ” БЕЗ ПОЯСНЕНЬ ВІДІМКНУЛИ БУДИНОК ВІД ГАЗУ

На теперішній час, в порушенні ст.223 КПК України не проведено необхідні слідчі дії, слідство зупинили. Оскільки Громадянка С., як пенсіонерка, була застрахована.

Страхова компанія готова відшкодувати витрати на лікування, але їм потрібні оригінали усіх медичних документів, що знаходяться в судово-медичному експерту, а получити їх може тільки слідчий, який не бажає вести слідство. Усі звернення на майже рік в Оболонського управління поліції та Генеральну прокуратуру не дало ні яких змін. Ми благаємо Вашої допомоги і максимально розповсюдити цю бездіяльність правоохоронних органів. Нажаль нема ні яких змін в цій правоохоронній системі”, – написав він.

 

 

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК