fbpx

Над ветераном військової служби знущаються колишні родичі. Викинули його з його ж квартири

Сімейні драми...

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач з Вінниці, який переконує, що його нахабно викинули з власної квартири, а на місці квартири зробили склад. І зробили це – родичі. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Грушак Валентин Григорович є ветераном військової служби, нагороджений 9 (дев`ятьма) медалями, пенсіонер, полковник авіації, виграв 8 судів по 2 судовим справам №127/2507/15-ц і №127/17009/15-ц є безхатьком при 4-х кімнатній квартирі, отриманої від Міністерства оборони України, за підтримки міліції, яка передала всі напрацювання поліції, та інших посадових осіб Держави.

Завдяки діям колишньої дружини Грушак Валентини Олександрівни і Грушак Ірини Валентинівни та Грушака Олександра Валентиновича, які проживають в окремому своєму житлі не за місцем реєстрації. При цьому, Адвокатом угрупування, яке віджало у Грушака В.Г. квартиру – виступає Вінницька міська рада. А з квартири за адресою Вінницька область, м. Вінниця, вулиця Радіона Скалецького, будинок 33-а, квартира 37 вони зробили склад для ведення бізнесу, а Грушака В.Г. вигнали на вулицю, добре давши копняка, що досі лікує очі, поламані ребра, замінили його двері на свої (броньовані), від яких ключі йому не дають. Грушака В.Г. вони (Грушак В.О., Грушак І.В., Грушак О.В. та інші) знищуються, як морально так і фізично.

 

 

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
- 45%! НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОҐАВ 
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК