Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки. Ви будете здивовані тим, що відбувається за кулісами

До “Електронної книги скарг України” надійшов лист нашої читачки Ірини. Вона просить журналістів звернути увагу на її проблему, пов’язану з кримінальними провадженнями відносно посадових осіб “Національного академічного театру російської драми...

До “Електронної книги скарг України” надійшов лист нашої читачки Ірини. Вона просить журналістів звернути увагу на її проблему, пов’язану з кримінальними провадженнями відносно посадових осіб “Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки”.

Ось її лист:

“Добрий день. У Шевченківському УП ГУНП у місті Києві у вересні 2015 року було відкрито кримінальне провадження відносно посадових осіб Державного підприємства “Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки” за ст.172 “Грубе порушення законодавства про працю” (звільнення з особистих мотивів). Кримінальне провадження вже один раз закривали, начебто, за відсутністю складу злочину, але у травні 2016р. воно було знову відновлено, згідно ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва про скасування Постанови слідчого про закриття кримінального провадження. Після цього ті самі посадові особи вчинили відносно мене ще декілька кримінальних злочинів, про що було подано декілька заяв до Шевченківського УП в м. Києві та порушено ще 5 кримінальних поваджень. Слідчий навмисно досудове розслідування затягує, хоча мною було подано безліч доказів про те, що у діях посадових осіб є склад злочину. У зв*язку з невиконанням ухвал слідчих суддів, яких станом на сьогодні є вісім, я подала заяву до прокуратури м. Києва про вчинення кримінального злочину слідчим (ст. 382 КК України “Невиконання рішення суду”) і відомості , згідно моєї заяви, було внесено до ЄРДР. Під час останньої зустрічі слідчий поводила себе дуже зухвало і нахвалялась провадження знову закрити.

Прикріпляти файли не має сенсу, бо їх дуже багато. Маю надію на зустріч з журналістами, під час якої надам копії або оригінали всіх вищезгаданих документів. Дякую. З надією на допомогу…”

Контакти для журналістів:

 

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 75% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК