fbpx

На Житомирщині поліцейські вдерлися в оселю і провели обшук без дозволів

Невже сплановане пограбування?

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач з Житомирської області, який переконує, що поліція без документів вдерлася до його оселі і забрала найцінніше для нього – ключі від мотоцикла. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Я Власюк Сергій Олександрович народився 09.05.1992 року в с. Повч Лугинського району Житомирської області, там і проживаю разом з батьками.

16.09.2017 року до нас завітали непрохані гості – працівники поліції Лугинського району, які без жодних наданих документів на обшук приміщення приступили самовільно обшукували та не пред’явили службові посвідчень. Обшук проводився із службовою собакою, причини обшуку не пояснили, а після їхнього візиту пропали особисті речі: а саме ключі від мотоцикла Ява 350.

Працівники поліції вели себе друже агресивно та не чемно. Після їхнього візиту я зателефонував на лінію 102, і пояснив все що сталося, але уже пройшов майже місяць і ніяких результатів я не отримав. Також звертався і в прокуратуру м. Коростень теж саме – без результатів. Прошу Вас розібратися в цьому”, – написав він.

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
- 45%! НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОҐАВ 
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК