На Закарпатті собаки загризли людину. У хазяїна адмін.відповідальність

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Сергій із Закарпатської області, який переконує, що приватизація землі стала фатальною для його мами…  ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: Контакт для журналістів: 80987607279  “Добрий...

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Сергій із Закарпатської області, який переконує, що приватизація землі стала фатальною для його мами… 

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів: 80987607279 

“Добрий день началась моя приватизация 1999 р.И досих пир неможу нияк приватизувати.хотя зточки зорувсе намоий сторони. Акт комисии є, що земля моя рішення міської ради є.

Ухвали апеляцийних судів в мою пользу. А Хустський суди винесять рішення накористь мого  сусіда, який купив 2010р будинок з 10 соток і впридачу привласнив мої 18соток які вмене в плані поставивши огорожу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “За переселенців з Донецька ужгородці заплатять півмільйона гривень

Впридачу завів собак, які загризли мою маму 2 споловиною роки тому, за це він отделався ЛЕГКИМ ІСПУГОМ.

Ось останній абзац з про-ри Одночасно повидомляю, що за порушення правил тримання собак Хустським МВ УМВС Украини в Закарпатський обл. на гр. Пінзеш Роберта Ладиславовича складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення за ч.1 ст.154 КУ.та притягнутий до адмін відповідальності.

ДЕ ПРАВДА за вбивство внас несадять?  СЕРГИЙ.”

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 40% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК