На Закарпатті дитину прогнали зі школи за її гіперактивність

До “Електронної книги скарг України” написали наші читачі з Мукачево, вони переконують, що їхню дитину “психологічно гвалтують”, лишень через те, що їхня дитина не така як інші.  ОСЬ ЇЇ...
Фото: from-ua.com

До “Електронної книги скарг України” написали наші читачі з Мукачево, вони переконують, що їхню дитину “психологічно гвалтують”, лишень через те, що їхня дитина не така як інші. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня! Звертаюсь до Вас задля отримання будь-якої допомоги в своїй ситуації. Дуже прошу Вас розібратися в ній так як сподіваюсь, що наша країна йде на покращення і сама жадаю того, щоб всі винні несли своє покарання.
Річ в тому, що в мене дитина з 1 вересня 2017 року пішла в другий клас, місто Мукачево, Закарпатської області, ЗОШ № 11. проти хлопчика (Денис), вороже налаштовані батьки його однокласників, які згуртувались та виживають його із школи, перший конфлікт із батьками виник у вересні 2016 року коли Денис пішов до першого класу, справа в тому, що він у нас із народження мав синдром гіперактивності, але він такий же не єдиний і з першого дня школи декілька батьків створили такі умови для того, щоб вигнати його із школи.
Його в Вересні місяці  почали водити до всіх лікарів він мав обійти повне обстеження чим і займались його рідні цілий рік, йому заборонили відвідувати школу бо батьки колегіально написали скаргу до директора, а директор в цій школі не хоче брати на себе будь-яку відповідальність тому і робить все так як просить “маса”.

Директор школи разом із усіма написали йому погану характеристику, яка не підтверджує його поведінку і він цілий рік просидів вдома до нього іноді лише приходила його вчитель для навчання, вони створили для нього індивідуальне навчання в першому класі, мовляв, в другому йому дадуть інклюзивне навчання, але на раді обласна комісія винесла рішення, що йому не можна надавати інклюзивне навчання, так як він не є дитиною з особливими потребами.

Медичний висновок був таким, що Денис цілком здорова психічно та психологічно дитина. Він за фізичним розвитком трохи більший за решту діток, хоча за віком він молодший за решту, але так як він “більший фізично” можливо, десь, його дитячі бешкетування несуть трохи більший характер.

Всі діти штовхають одне одного та можуть побитись, коли немає нагляду вчителя, але виключно на ньому концентрують всю увагу та ще й прибріхують у всіх недовольних батькув один аргкумент ” Моя дитина боїться Вашого Дениса”, але жодних фактів для цього не представляють і самі незнають причину – це все не обгрунтовано, він нікого не ображає з ним проводиться постійно профілактика та корекція поведінки, так як вдома так само і в психологів.

Неодноразово ми до них звертались за допомогою, а на останніх батьківських зборах батьки просто кричали та обзивались в сторону Дениса принижуючи гідність сім’ї та особистості дитини.

При цьому всьому вчитель просто спостерігав та не чинив жодної дії для зупинення конфліктної ситуації. Директор школи вимагає, щоб мама сиділа поруч із Денисом на уроках, так як психолог, до якого ми водили хлопчика неодноразово і не вона одна казала, що Він здоровий він має ходити в школу на рівні із іншими дітьми для правильного формування психологічної оцінки життя та формування особистості. Найбільше в цій ситуації засмучує те, що батьки постійно погрожують нашій сім’ї, що “вони знають куди треба приплатити, щоб він не ходив і їхню школу”. Вчитель та директор школи ніяким чином не їдуть на зустріч вирішення цієї ситуації.

Прошу Вас допомогти мені вцій ситуації так як я, (Людмила, я його рідна сестра мені 24 роки), я вже неможу спостерігати як вони психологічно насилують мою маму вона постійно плаче, і знущаються над моїм наймолодшим братом якому 7 років. Це навіть страшно виглядає як купа дорослих людей відкрили війну із 7 річною дитиною. Денис дуже добрий, він ніколи перший в конфлікти не встряває, і завжди на стороні справедливості. цевідверте знущання над сімєю та над малою дитиною.

У моїх батьків четверо дітей, батько військовий офіцер у запасі , має посвідчення учасника бойових дій та подяку від міністра оборони України , а нам всі розказують, що мої батьки невміють виховувати сина.

Контакт для журналістів:

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 75% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК