На Вінничині вантажівки з піском перетворили вулицю на пустелю

До “Електронної книги скарг України” написали наші читачі з Вінничини, вони переконують, що їхню вулицю перетворили на пустелю, через постійний трафік вантажівок, які вивозять пісок із кар’єра.  ОСЬ ЇХНЯ...

До “Електронної книги скарг України” написали наші читачі з Вінничини, вони переконують, що їхню вулицю перетворили на пустелю, через постійний трафік вантажівок, які вивозять пісок із кар’єра. 

ОСЬ ЇХНЯ СКАРГА:

“Пишемо до вас і сподіваємось на вашу допомогу. Живемо ми в смт турбів, що на Вінниччині. на вул Миру., в селищі, адміністрацію якого не турбує здоров’я жителів, адміністрація якого захищає права магнатів, а не людей.

Повз наш будинок ідуть вантажівки з гранкар’єру, завантажені щебенем, камінням, піском, ваговози з соломою до пілетного заводу. Неодноразово зверталися до селищного голови Завальнюка В.В. та його заступника Дармограя. Останній, в свою чергу, пообіцяв розглянути питання поливу дороги цими заводами. вул Миру та Кар’єрної написали звернення на ім’я селищного голови з проханням посприяти цьому питанню.

Було засідання сесії. Викликали адміністрацію обох підприємств. Ті, в свою чергу, клялися і божилися, що дорога буде поливатись. І ось уже третій місяць нічого. Щоб ви, рідненькі, побачили, яка пилюка стоїть. Цією дорогою ходять діти до школи – іншої дороги немає.

Молимо Бога, щоб пройшов дощ- тоді дихається легше. Невже в нашій країні здоров’я людини нічого не варте?

Якщо ви нам не допоможете, то ми вже не знаємо до кого звертатися. Кущаки по обидві сторони вулиці- розчистити нема кому, світла немає- немає грошей підвести. А те, що канава від цукрового заводу залишилася в кілька метрів – вже не один автомобіль діставали з неї.

Вже дійшло до того, що ці вантажівки будуть скоро через забори їздити. Як нам жити? Такі великі підприємства-нехай би дорогу поклали. Але Дармограй сказав, що вони ледве тримаються на плаву. Ну як нам бути- можливо перекривати дорогу. Недавно вщух скандал про турбівську воду. Завдяки журналістам діло здвинулось з мертвої точки.

Допоможіть, будь ласка, і в цьому питанні. Будемо чекати на вашу відповідь.

З повагою, від мешканців вул. Миру. Ктітарова Таїсія Іванівна”

Контакт для журналістів:

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 75% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК