fbpx

На Вінничині ставок людей привласнили бізнесмени на 49 років. Голова села мовчить

Був ставок - нема ставка.

До “Електронної книги скарг України” написали наш читач Сергій, який нарікає на голову села, який міг неправомірно віддати їхнє озеро в оренду на півстоліття. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Вас звертається громада маленького села Романівка сільська рада Михайлівка на Бершадчині ( Вінницька область).

Просимо Вас допомогти в нелегкій ситуації (в селі є ставок (6 гектарів) став був на балансі сільської ради, але не з розумілих для людей ситуації ставок потрапив в оренду на 49 років як вияснила громада!

Голова сільської ради не повідомив громаду, не було зібрання, все таємно провели (аукціон) як потім вияснили. Як можна вийти з цього положення ?

Орендатори не ідуть ні на який контакт все навпаки затягують відмовчуються, але громада в цей ставок зарибнювала свою рибу, раки.

Допоможіть благаємо вас! Але це не єдина проблема роком назад в селі сталася ще одна проблема (трагедія) в селі було поле під пасовище тав випасали велику рогату худобу, овець, кіз а такоз сінокос, ким сами не видими для громади шляхом забрали пасовище і роздали іногородним АТОшникам і орендатором який лояльно ставиться до голови С/г .

Люди виясняли як так сталося є запаси земельні є паї на землю не оформлені більше 15 років забирайте їх, що відповів голова села Вам нічого не світить я тут” Власть” просимо допоможіть прояснити ситуацію!”, – написали вони.

 

 

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК