На Тернопільщині батьки оголосили страйк через реформу освіти

До “Електронної книги скарг України” написали наші читачі із Тернопільщини, вони переконують, що через реформу освіти – вони вимушені оголосити страйк. Бо в такому разі їхні діти будуть змушені...
Фото: from-ua.com

До “Електронної книги скарг України” написали наші читачі із Тернопільщини, вони переконують, що через реформу освіти – вони вимушені оголосити страйк. Бо в такому разі їхні діти будуть змушені ходити ніччю зі школи… 

ОСЬ ЇХНЯ СКАРГА

“На Тернопільщині, Бучацького району в селі Космирин проходить страйк. З 14 вересня на шкільні заняття не прийшло 308 учнів. Батьки вирішили не пускати дітей до школи через те, що влада просто-напросто ігнорує всі звернення від людей нашого села.

У нас, як я вже сказала, навчаються 308 дітей, причому, школа розрахована тільки на 120, діти, навіть найменшенькі, а це вісім класів початкової школи, вчаться у другу зміну, повертаючись додому аж у 18:00, а це, прошу замітити, у зимовий період  – темна ніч.

До речі, освітлення і дороги, що обіцяли зробити, у селі також немає, і всі прохання так же само як і з побудовою школи ігноруються.

Але це ще не найстрашніше, дійшло до того, що другою зміною навчання вже не обійтись, цього року з 1 вересня, один клас направили вчитися у приміщення сільської контори, де зазначу немає навіть вбиральні.

Через що, мені дуже цікаво, мають страждати діти, куди дивиться влада?! Зазначу, що боротьба за школу точиться ще від 2013 року, але крім вішання лапші на вуха сільським жителям, влада нічого не робить.

Мені так здається, що верхівці нашого суспільства, взагалі плювати на нас і на наших дітей. ЧомуА тому, що коли люди повідомили і запросили владу на збори, які стосувалися цього страйку, ніхто з її представників, звичайно, не з’явився.

Куди тільки не зверталися наші батьки! Два рази навіть віч-на-віч розмовляли з Президентом України, який доручив це питання Степану Степановичу Барні (голові обласної адміністрації), а також народному депутатові України Люшняку Миколі Володимировичу, але і цього напевне замало, бо уже виробляється 3 проект на будування школи, але жодного толку із того немає, людям села здається що це тільки для того, щоб потягнути час і нічого не робити. 

Люди в розпачі,  і заявляють що страйк не закінчиться доти, поки не буде видно, що влада нарешті  щось робить, не обіцяє і обдурює, а дійсно займається проблемами села”, – написали вони. 

Контакт для журналістів: 

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 75% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК