Електронна книга скарг України

lorem

На території дитсадка зводять незаконну забудову

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що на території нині закритого дитсадка зводять незаконну забудову. ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: Контакти для журналістів: “Добрый день, по вул. Сормовська, 3 ведеться...
mnogoetazka-dom-budynok-sosedi-susidy-kvartira
Фото: vz.ua

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що на території нині закритого дитсадка зводять незаконну забудову.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрый день, по вул. Сормовська, 3 ведеться незаконна забудова багатоповерхового будинку з підземним паркінгом. При тому ведеться це на території дитячого садку (зараз він не працює).

Мешканці будинків, розташованих поряд, проти забудови. Ніхто в них не питав дозволу на будівництво. Минулого року було зрізано всі дерева на території забудови (спочатку спиляли, а потім заплатили штраф).

Роботи проводяться вночі. Кран стоїть на території будівництва. Все робиться приховано, якщо не приймуть міри з заборони будівництва, то ми спалимо всю техніку…

Слава Україні!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК