На Святошині забувають ввімкнути опалення

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Зинаїда, вона переконує, що в будинку Святошинського району досі не ввімкнули опалення. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти для журналістів: “Добрий вечір, шановні журналісти! У нас,...
obogrevatel-teplo-dom
Фото: megastroyka.com.ua

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Зинаїда, вона переконує, що в будинку Святошинського району досі не ввімкнули опалення.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрий вечір, шановні журналісти! У нас, мешканців будинку 2/12 по вул. Гната Юри (Святошинський район), не залишилось жодної надії на те, що ми будемо почуті хоч ким-небудь.

Ось уже 9 днів ми всі щоденно телефонуємо в усі можливі інстанції зі скаргами про те, що до цього часу нам не включили опалення! Реакції ніякої ні від call-центру (1551), ні від Гарячої лінії Кабінету Міністрів, ні від Центральної диспетчерської Святошинського району!

Нас забули, бо навіть нічого не відповідають. Сьогодні випадково побачила скаргу в Інтернеті і таким чином довідалась про ВАС. На ВАС вся надія! Допоможіть!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

“Електронна книга скарг України” – сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!