Електронна книга скарг України

lorem

На Сумщині відключають від електропостачання 10 багатоквартирних будинків. Ситуація напружена

До “Електронної книги скарг України” пише наш читач Микола, просто зараз вирішується доля 10 багатоквартирних будинків на Сумщині. Подробиці тут: “В селищі Терни на Сумщині (Недригайлівський район), на підставі...

До “Електронної книги скарг України” пише наш читач Микола, просто зараз вирішується доля 10 багатоквартирних будинків на Сумщині.

Подробиці тут:

“В селищі Терни на Сумщині (Недригайлівський район), на підставі листа з філії електромереж Недригайлівського району від 7.06.1017 р. працівники РЕМ намагаються відключити від енергопостачання 10 багатоквартирних будинків  (110 квартир) через надумані проблеми (не через борги). Мешканці будинків вийшли на їх захист і біля будинків створено блок-пости. Ситуація напружена. Районна влада усунулася від вирішення питання. По можливості, мешканці просять, для висвітлення на ТБ ситуації, яка склалася, надіслати до селища кореспондента каналу”.

Контакти для журналістів:

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК