На Сумщині відключають від електропостачання 10 багатоквартирних будинків. Ситуація напружена

До “Електронної книги скарг України” пише наш читач Микола, просто зараз вирішується доля 10 багатоквартирних будинків на Сумщині. Подробиці тут: “В селищі Терни на Сумщині (Недригайлівський район), на підставі...

До “Електронної книги скарг України” пише наш читач Микола, просто зараз вирішується доля 10 багатоквартирних будинків на Сумщині.

Подробиці тут:

“В селищі Терни на Сумщині (Недригайлівський район), на підставі листа з філії електромереж Недригайлівського району від 7.06.1017 р. працівники РЕМ намагаються відключити від енергопостачання 10 багатоквартирних будинків  (110 квартир) через надумані проблеми (не через борги). Мешканці будинків вийшли на їх захист і біля будинків створено блок-пости. Ситуація напружена. Районна влада усунулася від вирішення питання. По можливості, мешканці просять, для висвітлення на ТБ ситуації, яка склалася, надіслати до селища кореспондента каналу”.

Контакти для журналістів:

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!