Електронна книга скарг України

lorem

На Одещині техніку продають без коробок та гарантій

До “Електронної книги Ураїни” написала ниша читачка. Жінка переконує, що її обдурили, продавши техніку без гарантій, не запаковану в коробки, та ще й взяли гроші, ніби то за установку....
tehnika-magazin-potrebitel'
Фото: gazeta-bam.ru

До “Електронної книги Ураїни” написала ниша читачка. Жінка переконує, що її обдурили, продавши техніку без гарантій, не запаковану в коробки, та ще й взяли гроші, ніби то за установку. Вона просить про допомогу, адже довести усе, що їй наобіцяли в уснй формі перед покупками не може.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Я навіть не знаю як правильно пояснити і розповісти Це просто кидалово, інакших слів не підбереш. Купували в один день 2 телевізори -40 дюйм., 32 дюйми (два телевізори купуєте, один налаштовуємо безкоштовно) все на словах, повірила, підписала, купувала все 02.12.2014р, вдома-06.12.2015р, нарешті почитала, мама моя рідна! В цей же день, в цьому ж магазині купую ще й посудомийку, духову шафу- нічого не упаковують, питаю: “Як же це без коробок маю вести за 150км?”. Відповідають: “Всі екземпляри з вітрини коробок не мають, якщо хочете в коробці замовляємо в інтернеті, чекати тиждень”.

Беру без коробок, вдома син пояснює: “На кобці всі дані : штрих код, країна виробник!”. Про послугу “Абсолютний захист” на телевізори, я взагалі мовчу, в магазині сказали: “Ви що, це дуже потрібно для бла-бла-бла, ще й безкоштовно”. Як прочитала в квітанції скільки коштує……

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хлопець-сирота лишився без житла

Я розумію, що я не зможу довести, що вони сказали, що це безкоштовно! Я ще мала взяти холодильник, та мене мабуть БОГ пожалів, не вистачило коштів, але і тут мене надурили: “Ви що! ми вам забронюємо товар на 3 дні, але майте на увазі, як будете забирать холодильник ми гарантії на нього не даємо -“холодильнику надо сделать тестирование! Безкоштовно”.(так,так!!!) Холодильник не купила, живу 150км від Одеси, а в квітанції за “встановлення холодильника- 349 грн 00 коп”
Знаю, що маю право протягом 14 днів повернути товар, все купувала в злощасному магазині “Ельдорадо” ТОВ “Дієса” м. Одеса, вул.Новощепний ряд,2 Порадьте, як краще вчинити?”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК